termometry Beurer

Firma Beurer została założona w 1919 roku, a jej działalności dała początek chęć stworzenia poduszek elektrycznych, które mogłyby dawać ludziom ciepło zamiast popularnie stosowanych wtedy termoforów. Śmiała wizja miała na celu stworzenie nowego poziomu komfortu życia i samopoczucia ludzi i jest tak do dzisiejszego dnia – głównymi celami firmy są przede wszystkim zdrowie klientów i ich życiowa kondycja.

Produkcja sprzętu medycznego

Sprzęt medyczny firmy Beurer jest chętnie wybierany głównie ze względu na swoją wysoką jakość. W ofercie znajdziemy produkty, które powinny znajdować się w każdym domu i być pomocą w codziennym dbaniu o zdrowie takie jak termometry, inhalatory czy ciśnieniomierze. Dużą popularnością wśród cukrzyków cieszą się także ich glukometry, a przyszłe mamy chętnie wybierają termometry owulacyjne. Beurer produkuje także sprzęty nieco bardziej zaawansowane jak te, które pomogą kontrolować prawidłową pracę serca – urządzenia EKG i pulsometry.

Piękno i kondycja fizyczna – to łatwe z Beurer!

Oprócz produkcji sprzętu medycznego, firma oferuje także szeroki wybór produktów z branży urządzeń pomagających zadbać o piękny wygląd i dobrą kondycję fizyczną. Wśród urządzeń typu beauty znajdziemy depilatory, różnego rodzaju masażery ujędrniające skórę, urządzenia do pielęgnacji twarzy, włosów, a nawet paznokci. Jeśli natomiast chodzi o sport i aktywność ruchową marka proponuje wsparcie treningowe w postaci sprzętu do elektrostymulacji mięśni oraz czujniki, które pomogą w codziennym monitorowaniu postępów.

Przegląd termometrów Beurer wg przedziałów cenowych

Ranking termometrów Beurer 2024

Krótkie FAQ o termometrach Beurer

#1 Ile kosztują termometry Beurer?

Firma Beurer oferuje szeroki wachlarz termometrów do mierzenia temperatury ciała. Dostępne są one w kwocie już od kilkunastu zł za prosty model elektroniczny z pomiarem podpachowym, do ponad 200 zł za zaawansowane wersje bezdotykowe.

#2 Co oferują najtańsze termometry Beurer?

Tanie termometr Beurer to wersje elektroniczne, w przypadku których pomiaru dokonujemy umieszczając końcówkę z czujnikiem pod pachą. Wg informacji producenta cechują się one wodoszczelnością, zapisem ostatniego pomiaru oraz sygnałem dźwiękowym informującym o zakończeniu odczytu. Wynik wyświetlany jest na małym, ale czytelnym ekranie ciekłokrystalicznym.

#3 Czy Beurer posiada w ofercie termometry bezdotykowe?

Tak, marka ta oferuje tego typu urządzenia pomiarowe, dostępne w cenie znacznie przekraczającej 100 zł. W tej kwocie otrzymamy bardzo dobry jakościowo sprzęt, ze sporą ilością przydatnych funkcji i zaawansowaną technologią umożliwiającą dokładny oraz szybki pomiar.

#4 Jaki termometr Beurer wybrać dla dziecka?

Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup modelu bezdotykowego lub z pomiarem dousznym, umożliwiając wykonanie odczytu w sposób nieinwazyjny oraz higieniczny. Ich główną zaletą jest również szybkość wykonanego pomiaru oraz wygodny ekran z podświetleniem.

#5 Czego możemy oczekiwać po dobrym termometrze bezdotykowym marki Beurer?

Tego rodzaju termometry cenione są za wygodę oraz szybkość pomiaru, a także dostępność dodatkowych funkcji, jak chociażby duża pamięć wykonywanych odczytów, regulacja funkcji dźwięku, a także możliwość pomiaru temperatury otoczenia i rozmaitych powierzchni. Standardem jest oczywiście sporych rozmiarów ekran LCD, z podświetleniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *