Tech-Med logo
Tech-Med to firma opierająca swoją pracę na wielopokoleniowej tradycji. Już od 1949 roku przez ciągły rozwój znajduje nowe rozwiązania usprawniając przy tym służbę zdrowia. Oprócz sklepu internetowego jest prowadzony także stacjonarny. W tym miejscu każdy zainteresowany otrzyma stosowną pomoc w doborze odpowiednich produktów.

Oferta produktów Tech-Med

W asortymencie firmy znajdują się produkty, które według założeń pozwalają na badania w warunkach domowych. Różnego rodzaju ciśnieniomierze pozwalają na badania krwi, wagi z pomiarem tłuszczu oceniają prawidłowość kompozycji ciała, natomiast inhalatory usprawniają sprawność dróg oddechowych. Sprzęty posiadają specjalne certyfikaty dzięki czemu nie ma wątpliwości co do profesjonalizmu produktów.

Ciśnieniomierze znajdujące się w ofercie Tech-Med są podzielone na urządzenia zegarowe i elektroniczne. A te z kolei na modele nadgarstkowe oraz naramienne. Firma zachęca do codziennych pomiarów ciśnienia, gdyż pomaga to w zachowaniu zdrowia i sprawnym wykryciu chorób dotyczących tego aspektu na przykład nadciśnienia.

Oferowane stetoskopy medyczne pomagają w osłuchiwaniu klatki piersiowej, serca i jamy brzusznej. Można je wykorzystywać także do pomiarów ciśnienia. Podzielone są na urządzenia uniwersalne, internistyczne, neonatologiczne i kardiologiczne.

Zbyt suche powietrze nie jest korzystne dla układu oddechowego dlatego Tech-Med pomyślał również o tym. Asortyment również oferuje nawilżacze powietrza, które poprawiają komfort przebywania w danych pomieszczeniach. Zalecane szczególnie w okresie zimowym.

W ofercie marki Tech-Med znajdują się również termometry przeznaczone do mierzenia temperatury ciała – znajdziemy wśród nich proste wersje elektroniczne, jak również bardziej zaawansowane modele bezdotykowe na podczerwień.

Przegląd termometrów Tech-Med wg przedziałów cenowych

Ranking termometrów Tech-Med 2024

Krótkie FAQ o termometrach Tech-Med

#1 W jaki sposób mogę mierzyć temperaturę termometrem elektronicznym?

W przypadku dotykowych termometrów posiadających specjalną końcówkę temperaturę możemy mierzyć pod pachą, w ustach lub w odbycie. Pamiętajmy, że odczyty w zależności od wyboru miejsca mogą się różnić - nawet o ponad 1°C.

#2 Ile kosztuje najtańszy termometr do ciała marki Tech-Med?

Proste urządzenie elektroniczne do mierzenia temperatury ciała jest dostępne już za kwotę w granicach 20-25 zł. W tej cenie otrzymamy termometr z elastyczną końcówką oraz niewielkim ekranem ciekłokrystalicznym.

#3 Czy w ofercie marki Tech-Med znajdują się termometry bezdotykowe?

Tak, firma ta oferuje sprzedaży tego typu termometry. Cena urządzenia bezdotykowego, wykorzystującego w swoim działaniu sondę na podczerwień, oscyluje wokół 100-130 zł.

#4 Czym charakteryzuje się dobry termometr bezdotykowy?

Bezdotykowe termometry Tech-Med to nowoczesne urządzenia, wykorzystujące sondę z detektorem podczerwieni. W urządzeniu znajdziemy takie rozwiązania, jak funkcja pamięci pomiarów, alarm w przypadku stwierdzenia podwyższonej temperatury ciała, duży wyświetlacz LCD z podświetleniem, przełączanie między skalami Fahrenheita i Celsjusza, bardzo szybki pomiar. To tylko niektóre z udogodnień.

#5 Jaki termometr Tech-Med wybrać dla dziecka?

Najwygodniejszym rozwiązaniem będzie zakup termometru bezdotykowego ze względu na bezkontaktowy pomiar temperatury oraz jego szybkość. Dzieci, a szczególnie takie w okresie niemowlęcym, mogą mieć problemy z wytrzymaniem bez wiercenia się pomiaru kilkuminutowego przy użyciu zwykłego termometru elektronicznego, z kontaktowym mierzeniem temperatury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *